Pauza de cafea | Cum putem să trăim în această lume fără ca să o distrugem

  • 17 Mai 2018 10:26
0%
00:00:00
00:00:00

Interviu cu activistul de mediu Ion Ungureanu

Invitatul de azi e activist de mediu, unul din acei oameni care are conștiință eco, îmi place mie să spun și care și-ar dori ca mai mulți dintre noi să aibă această înțelegere a felului în care funcționează natura.

Cum putem noi să trăim în această lume fără ca să o distrugem povestim azi la Pauza de cafea cu Ion Ungureanu, manager de ecosistem la asociația EcoVisio și membru al echipei Centrul de Urbanism.

Tags

Alte Noutati

LIVE: Colecția de Jazz cu Daniela Nicolae
Meteo Chișinău
18,85
Cer fragmentat
Umiditate:77 %
Vint:2,24 m/s
Wed
23
Thu
23
Fri
23
Sat
21
Sun
25
Arhivă Radio Chișinău