Сăutare:Fost ministru al Sănătăți
Fost ministru al Sănătăți, despre revenirea la muncă a bugetarilor: ”Mii de funcționari se vor deplasa iar într-o mișcare browniană prin oraș”
Fostul ministru al Sănătății din Guvernul Sandu, Ala Nemerenco, a criticat decizia autorităților privind revenirea la muncă, de luni 6 aprilie, a tuturor bugetarilor, care au avut săptămâna aceasta…
-
05 Aprilie 2020 12:11
Meteo Chișinău
21,07
Câțiva nori
Umiditate:73 %
Vint:2,46 m/s
Sun
26
Mon
29
Tue
30
Wed
28
Thu
22
Ultimele știri
Arhivă Radio Chișinău

