IMPORTANT! Radio Chișinău angajează Secretară/Office manager

  • 08 Aprilie 2021 14:17

Radio Chișinău angajează Secretară/Office manager.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare
  • Cunoștințe bune de operare PC: Office (Word, Excel) Windows, Internet, etc.
  • Capacitate de organizare a timpului de muncă
  • Interes pentru documente și solutionarea problemelor
  • Atenție la detalii și acuratețe
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, punctualitate, discreție și aptitudini generale de învățare
  • Foarte bune cunoștințe ale limbii și gramaticii limbii române
  • Cunoașterea unei limbi de circulație internațională(engleza)

Descrierea jobului:

  • Administrarea adresei electronice oficiale a societății
  • Desfășoară, in funcție de necesități, activități de protocol sau promovare
  • Preluarea, înregistrarea, arhivarea și livrarea corespondenței
  • Menține legătura cu partenerii instituționali
  • Acordă suport celorlalte departamente interne, cu aprobarea managerului

Responsabilități:

  • Răspunde de realizarea calitativă și în termen a sarcinilor
  • Răspunde de păstrarea confidențialității informațiilor și documentelor legate de societate
  • Răspunde de respectarea legalității normelor și a procedurilor interne de muncă
  • Adoptă mereu un comportament în măsură să promoveze imaginea și interesele societății

Ce oferim:

  • Contract pe o perioadă nedeterminată de timp
  • Timp de lucru full-time (09:00 a.m. - 18:00 p.m.), 8h/zi+1h pauza de masă)
  • Salariu motivant și competitiv
  • Locație centrală

Persoanele interesate pot expedia CV-ul în format Europass, prin e_mail la adresa: [email protected]. Data limită de depunere a dosarului este 30.04.2021. La interviu vor fi invitate doar persoanele care corespund cerințelor Radio Chișinău.

Tags

Alte Noutati

LIVE: Matinal cu Victoria Cușnir și Sergiu Scânteian
Meteo Chișinău
12,74
Cer acoperit de nori
Umiditate:90 %
Vint:4,12 m/s
Sat
13
Sun
15
Mon
15
Tue
15
Wed
16
Arhivă Radio Chișinău