Compania care a concesionat „Gările și Stațiile Auto” are proprietari noi ( Mold-street )

  • 24 Iunie 2019 12:44
Compania care a concesionat „Gările și Stațiile Auto” are proprietari noi ( Mold-street )

Compania care a concesionat „Gările și Stațiile Auto” – „Gările Auto Moderne” – și-a schimbat proprietarii la începutul lunii iunie, scrie Mold-street.md.

Compania care a concesionat „Gările și Stațiile Auto” – „Gările Auto Moderne” – și-a schimbat proprietarii la începutul lunii iunie, scrie Mold-street.md.

Astfel, potrivit sursei citate, inițial noua proprietară a firmei a fost Oksana Demcenko – o antreprenoare din Ucraina.

La finele săptămânii trecute, potrivit Mold-street, Oksana Demcenko deținea 50% din compania „Gările Auto Moderne”, alte 25% aparțineau lui Franck Arif din Franța și încă 25% – companiei Ramin-Lux SRL.

 

 
 
 
 
Tags

Alte Noutati

LIVE: Radiojurnalul de prânz București
Meteo Chișinău
29,33
Câțiva nori
Umiditate:46 %
Vint:3,4 m/s
Wed
23
Thu
24
Fri
23
Sat
21
Sun
25
Arhivă Radio Chișinău