Șefa Agenției de Recuperare a Bunurilor Infracționale și-a dat demisia

  • 02 Noiembrie 2018 16:38
Șefa Agenției de Recuperare a Bunurilor Infracționale și-a dat demisia

Șefa Agenției de Recuperare a Bunurilor Infracționale, Otilia Nicolai și-a dat demisia din propria inițiativă, scrie TV8.

Potrivit sursei citate, purtătoarea de cuvânt al Centrului Național Anticorupție (CNA), Anghela Starinschi a declarat că Otilia Nicolai a prezentat cererea de demisie invocând motive personale și va continua să activeze într-o altă funcție în cadrul CNA. 

Otilia Nicolai a condus ARBI din iulie 2017. 

Tags

Alte Noutati

LIVE: Obiectiv, România!
Meteo Chișinău
28,89
Nori împrăștiați
Umiditate:40 %
Vint:5,35 m/s
Fri
24
Sat
22
Sun
26
Mon
28
Tue
26
Arhivă Radio Chișinău