Moldtelecom are un nou director interimar

  • 12 Decembrie 2019 12:48
Moldtelecom are un nou director interimar

Moldtelecom are un nou director interimar. Din 5 decembrie această funcție a fost preluată de Viorel Postolachi, până în prezent director vânzări al societății.

Potrivit unei hotărâri a Consiliului de Administrare al Moldtelecom, Postolachi va exercita funcția de director până la selectarea în bază de concurs a directorului general al companiei.

 

Tags

Alte Noutati

LIVE: Lumina cuvântului * Muzică
Meteo Chișinău
21,07
Cer senin
Umiditate:66 %
Vint:1,47 m/s
Mon
28
Tue
29
Wed
27
Thu
25
Fri
20
Arhivă Radio Chișinău