(Eurovision 2014) Rodica Olișevschi: N-am investit niciun leu pentru Eurovision
-
25 Februarie 2014 15:21
Rodica Olișevschi va evolua pentru prima dată la selecția națională Eurovision și spune că n-a cheltuit niciun leu pentru această participare.
Este autoarea piesei, versurile le-a scris împreună cu un prieten, iar echipa care o va susține pe scena din semifinală sunt tot prietenii ei. Și-ar dori să ajungă în Danemarca cu piesa ei ”Without you”, dar e conștientă că are concurenți bine pregătiți, care au trăit de mai multe ori emoția concursului de la Eurovision.
Piesa ”Without you” de Rodica Olișevschi.

