Dinamo-MAI conduce cu 2-0 în finala contra USM-Bostavan

  • 26 Aprilie 2017 18:41
Dinamo-MAI conduce cu 2-0 în finala contra USM-Bostavan

Dinamo-MAI Chișinău a învins-o pe USM-Bostavan și în al doilea meci din cadrul finalei la volei, transmite IPN.

Studenții Universității de Stat au fost învinși de această dată cu 1-3 după ce în primul meci au cedat cu 2-3. Cel mai disputat set a fost al patrulea, în care Dinamo-MAI s-a impus cu 25-23.

Următorul joc dintre cele două echipe va avea loc pe 29 aprilie, pe terenul clubului Dinamo. Campioană devine prima echipă care obține trei victorii.

Tags

Alte Noutati

LIVE: Lumina cuvântului * Muzică
Meteo Chișinău
30,46
Cer senin
Umiditate:42 %
Vint:3,72 m/s
Mon
28
Tue
29
Wed
26
Thu
24
Fri
20
Arhivă Radio Chișinău