COVID-19 a ajuns și la Primăria Chișinău

  • 30 Aprilie 2020 18:38
COVID-19 a ajuns și la Primăria Chișinău

Primăria municipiului Chișinău informează că un angajat al Direcției generale arhitectură, urbanism și relații funciare a fost depistat pozitiv cu COVID-19.

Astfel, pe parcursul zilei de joi, 13 angajați ai Direcției au fost supuși testului.

De asemenea, sediul subdiviziunii a fost dezinfectat.

Precizăm că instituția Primăriei nu se află în regim de carantină.

 

 

Tags

Alte Noutati

LIVE: Bună dimineața, România!
Meteo Chișinău
17,18
Câțiva nori
Umiditate:80 %
Vint:0,48 m/s
Tue
24
Wed
22
Thu
22
Fri
21
Sat
18
Arhivă Radio Chișinău