COVID-19 a ajuns și la Primăria Chișinău
-
30 Aprilie 2020 18:38
Primăria municipiului Chișinău informează că un angajat al Direcției generale arhitectură, urbanism și relații funciare a fost depistat pozitiv cu COVID-19.
Astfel, pe parcursul zilei de joi, 13 angajați ai Direcției au fost supuși testului.
De asemenea, sediul subdiviziunii a fost dezinfectat.
Precizăm că instituția Primăriei nu se află în regim de carantină.

